Haber

Kütahya’dan iki okul takımı Türkiye Kros Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kros Takımı ve Türkiye Kros Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Zafertepe Ortaokulu Kros Öğrencileri ile bir araya geldi.

Isparta Gölcük Tabiat Parkı’nda düzenlenen 2022-2023 Eğitim Yılı Türkiye Okul Sporları Gençlik AB ve Yıldızlar Kros Küme maçlarına 11 ilden 57 takım ve 156 kişi olmak üzere toplam 650 sporcu katıldı. Karşılaşmalar sonunda Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kros Takımı Eskişehir’de yapılacak Türkiye Kros Şampiyonası’na küme 3.’sü olarak katılma hakkı kazandı. Aynı zamanda Kütahya Zafertepe Ortaokulu Yıldız Erkek Kros takımı da Eskişehir’de yapılacak Türkiye Kros Şampiyonası’na grup müsabakasında 2. olarak katılma hakkı kazandı.

Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Zafertepe Ortaokulu Cross Country öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’i ziyaret etti. Okul Müdürü Hasan Başyiğit, Türkiye Kros Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan öğrencilerle sohbet etti. Disiplinli çalışmanın ve azmin değerine değinerek, öğrencilere ve emeği geçen herkese teşekkür etti ve Türkiye Kros Şampiyonası’nda başarılar diledi. – KÜTAHYA

orhaneli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu