Teknoloji

Redfall’da Düşmanları Öldürmenin Farklı Yolları Olacak

 
Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Austin’in açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı oyunu Redfall için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu bağlamda Redfall Yapım Tasarımcısı Ben Horne, oyuncuların vampirleri öldürmek için ateşli silah stili veya gizli tabanlı bir yaklaşım seçebileceklerini belirterek oyunla ilgili yeni ayrıntılar veriyor.
 
IGN Fan Fest etkinliği kapsamında yeni bilgiler ortaya çıktı
 
 
IGN Fan Fest’te konuşan Horne, oyuncuların vampirleri öldürmek için sadece mermileri değil, işaret fişekleri, kazık fırlatıcıları ve UV ışınlarını da kullanabileceklerini belirtti. Horne şunları ekledi: “Redfall oyuncuları, pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve işaret fişekleri dahil olmak üzere çok çeşitli silahları bulup kullanabilecek. Ancak iş vampirleri öldürmeye geldiğinde, işaret fişekleri, kazıklar gibi bazı benzersiz silahlar da devreye girecek. fırlatıcılar ve UV ışınları.Bunlar vampirleri çok benzersiz bir şekilde yenmenize yardımcı olacak, çünkü Redfall’da vampirler yalnızca mermilerle yenilmeyecek.”
 
Horne şöyle devam etti: “Oyuncular vampir gruplarına karşı doğrudan savaşa girebilecek veya kenarlardan gizlice girebilecek. Seçim tamamen oyunculara ait olacak. Bu şekilde, farklı yaklaşımlar düşman gruplarını yenebilir. Her farklı yaklaşımın artıları olacaktır. ve eksileri.”
 
Açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı oyunu Redfall, Prey ve Dishonored’ın ödüllü ekibi Arkane Austin’den biz oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Redfall, 2 Mayıs’ta Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store’da Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön sipariş için mevcut. Standart versiyon 699,00 TL, Bite Back Edition 999,00 TL’den satışta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu